Contact

Stichting Wonderfeel
 
Postbus 59 
1400 AB Bussum info@wonderfeel.nl
Programmasuggesties: pitch@wonderfeel.nl
T: 06-53834029 (bereikbaar op maandag t/m donderdag tussen 10.00 en 17.00 uur)
 
 
KvK: 32143925

BTW-nr.: 820230388B01
IBAN: NL03 ABNA0526445793
 
 

Georges Mutsaerts

Directie

georges@wonderfeel.nl

Tamar Brüggemann

Directie

tamar@wonderfeel.nl

Floris Kortie

Programmeur
Podium "Weeshuis van de Hits"

 

Masa Spaan

Programmeur
Podium "Ongehoord"

Shane Burmania

Programmeur
Podium "White Label" 

Loes Rusch

Programmeur
Podium "De Schuur"

Redmar de Haan

Hoofdproducent

redmar@wonderfeel.nl

Emma Brouwer

Producent programma

emma@wonderfeel.nl

Irene Doolaard

Communicatie & Vrijwilligerscoördinator

irene@wonderfeel.nl

Kayleigh Hagen

Ticketing & assistent productie

kayleigh@wonderfeel.nl

Annet Pots

annet2

Stagiaire

annet@wonderfeel.nl 

Het Productiekantoor

Mark van den Ham 
Hoofdproducent (extern)

mark@wonderfeel.nl 

 

EFFE_LABEL_LOGO

 
 

 

Bestuur

Mei Li Vos, voorzitter / Richard Aznar Webster, penningmeester / Bernd Damme, secretaris

Raad van Advies

Jacqueline Cramer, voormalig minister van VROM, hoogleraar duurzaam ondernemen aan de UU / Margot Scheltema, voorheen CFO Shell Nederland, diverse commissariaten bij o.a. Schiphol, Triodos, TNT / John Jaakke, directeur Trusted Advisors / Frans Vreeke, directeur TivoliVredenburg /  Mat Meijs, secretaris Cultuurfonds Bank Nederlandse Gemeenten / Marco Bunge, Bunge & Co en o.a. bestuurslid van het Ricciotti Ensemble / Juleke Boon, voormalig directeur Stichting Jumpstart Jr. / Saskia Coolen, blokfluitiste en creatief brein o.a. voor Camerata Trajectina / Sywert van Lienden, initiator G500, politiek commentator, voormalig voorzitter Entrée (jongerenvereniging Koninklijk Concertgebouw en Concertgebouworkest) / Elwin Stevelink,  Managing Director & Co Founder Crowd Wave

Colofon

Fotografie: Foppe Schut Video: Jelmer den Adel