Programma & musici

Hieronder vind je de line-up voor Wonderfeel 2019!
Bekijk het blokkenschema | Wijzigingen voorbehouden

Vrijdag

Met:
Wonderfeel Festival Orchestra  •  
Eline Hensels  •  Maya Fridman, Arezoo Rezvani & Farid Sheek  •  Pavel Kolesnikov & Samson Tsoy  •  Trio Elogio ft. Petrit Çeku  •  Gyan Riley  •  Peter Gijsbertsen & Gilbert den Broeder  •  Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet  •  Judith van Wanroij  •  Barbara Kozelj  •  Thomas Beijer  •  Switched  •  Thomas Dulfer  •  MusMA & Aart Strootman  •  Ella van Poucke & Caspar Vos  •  ROctet / Octet van het Radio Filharmonisch Orkest   •  Kaja Draksler Octet  •  Thorwald Jørgenson  •  Anne-Fleur van der Heiden  •  Maria Barnas  •  ELECTRA  •  De Avond van de Liefde – met Floris Kortie  •  Caravan  •  Pepijn de Wit, Bart de Kater & Laura van der
Heijden  •  
Toko Telo •  Elicia Silverstein  •  Asko|Schönberg  •  Pavel Kolesnikov  •  NES  • De Meezingbende  •  Horatio Clare  • LeineRoebana  •  De Stilte

Zaterdag

Met:
Damask Vocal Quartet  •  
Pelgrim Brass  •  Romanza Trio  •  Daan van den Hurk  •  Elisabeth Hetherington & David Mackor  •  Eliza McCarthy  •  Esmé Quartet  • Brisk  •  Shapes of Time / Oene van Geel, Mark Haanstra & Raphael Vanoli  •  Laura van der Heijden & Jâms Coleman  •  Filip Jordens  •  Peter Moore & Robert Thompson  •  Andreas Mader & Christos Papandreopoulos  •  Slagwerk Den Haag  •  Under the Surface  •  Rosanne Philippens & Lidy Blijdorp  •  Sponte Sua  •  The Quartet NL •  Stella Chiweshe  •  Duo Ikt • Fantastic Women  •  André Heuvelman / Nachtgeluiden  •  De Bonte Avond  •  Diamanda Dramm & Ascon de Nijs  •  Razen  •  Sommerhus  •  Nadar Ensemble  •  Wonderfeel Festival Orchestra  •  Eliza McCarthy  •  Belgrade Baroque & Erik van der Horst  •  Geneviève Murphy & TOEAC  •  LeineRoebana • Remy van Kesteren

Zondag

Met:
Yoga met het Nederlands Saxofoon Octet  •  
Wishful Singing  •  jongNBE  •  Avenue Azure  •  Keiko Shichijo  •  Jasper Blom Quartet ft. Bert Joris  •  Pynarello  •  Hannes Minnaar & Dudok Quartet  •  Duplúm Duo  •  Julien Libeer  •  Amatis Piano Trio  •  Händel goes Tinder  •  Tania Giannouli Trio  •  Ramon van Engelenhoven  •  Tim Kliphuis Ensemble  •  Cecilia Bernardini, Marcus van den Munckhof & Keiko Shichijo  •  But What About  • Souraka Koité  •  Vivianne Cheng  •  Monica Germino & Floriaan Ganzevoort  •  Olga Vocal Ensemble  •  FUSE  •  Mahsa Vahdat  •  Ralph van Raat  •  Rosa Ensemble & Hans Dagelet  •  Marinierskapel der Koninklijke Marine & Camille Thomas  •  Meezingbende  •  Tosca Opdam & Daria van den Bercken  •  NYX  •  Ellister van der Molen & Jos Machtel  •  LeineRoebana


Line-up in beeld

Wijzigingen voorbehouden

  • Amatis Piano Trio

    Amatis Piano Trio

    Lees meer

  • Anne-Fleur van der Heiden

    Anne-Fleur van der Heiden

    Lees meer

  • Anne-Fleur van der Heiden

    Anne-Fleur van der Heiden

    Lees meer

  • Asko|Schönberg

    Asko|Schönberg

    Lees meer

  • Avenue Azure

    Avenue Azure

    Lees meer

  • Bonte Avond

    Bonte Avond

    Lees meer

  • Brisk

    Brisk

    Lees meer

  • But What About

    But What About

    Lees meer

  • Club Classique: soirée érotique

    Club Classique: soirée érotique

    Lees meer

  • Daan van den Hurk

    Daan van den Hurk

    Lees meer

  • Damask Vocal Quartet

    Damask Vocal Quartet

    Lees meer

  • De Avond van de Liefde

    De Avond van de Liefde

    Lees meer

  • De Gebroeders Kist 4+

    De Gebroeders Kist 4+

    Lees meer

  • De Grote Pinguïn en Bananen Show

    De Grote Pinguïn en Bananen Show

    Lees meer

  • De Meezingbende

    De Meezingbende

    Lees meer

  • De Meezingbende

    De Meezingbende

    Lees meer

  • De Stilte

    De Stilte

    Lees meer

  • De Stilte

    De Stilte

    Lees meer

  • Diamanda Dramm

    Diamanda Dramm

    Lees meer

  • Docu: Heimatklänge

    Docu: Heimatklänge

    Lees meer

  • Docu: L'archet indomptable (de ontembare strijkstok)

    Docu: L'archet indomptable (de ontembare strijkstok)

    Lees meer

  • Docu: The Trout

    Docu: The Trout

    Lees meer

  • Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Lees meer

  • Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Lees meer

  • Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Doorlopend kinderprogramma 12:00 - 18:00

    Lees meer

  • Duo Ikt.

    Duo Ikt.

    Lees meer

  • Duo Mader/Papandreopoulos

    Duo Mader/Papandreopoulos

    Lees meer

  • Duo Serenissima

    Duo Serenissima

    Lees meer

  • Dúplum Dúó

    Dúplum Dúó

    Lees meer

  • ELECTRA

    ELECTRA

    Lees meer

  • Elicia Silverstein

    Elicia Silverstein

    Lees meer

  • Eline Hensels

    Eline Hensels

    Lees meer

  • Eliza McCarthy

    Eliza McCarthy

    Lees meer

  • Ella van Poucke & Caspar Vos

    Ella van Poucke & Caspar Vos

    Lees meer

  • Ellister van der Molen & Jos Machtel

    Ellister van der Molen & Jos Machtel

    Lees meer

  • Esmé Quartet

    Esmé Quartet

    Lees meer

  • EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    Lees meer

  • EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    Lees meer

  • EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    EXTRA: de hele dag zijn er nog extra activiteiten tijdens Wonderfeel

    Lees meer

  • Fantastic Women

    Fantastic Women

    Lees meer

  • Filip Jordens

    Filip Jordens

    Lees meer

  • Frouke Arns

    Frouke Arns

    Lees meer

  • Frouke Arns

    Frouke Arns

    Lees meer

  • FUSE

    FUSE

    Lees meer

  • Gyan Riley

    Gyan Riley

    Lees meer

  • Händel Goes Tinder

    Händel Goes Tinder

    Lees meer

  • Hannes Minnaar & Dudok Quartet

    Hannes Minnaar & Dudok Quartet

    Lees meer

  • Horatio Clare & Vincent van Amsterdam

    Horatio Clare & Vincent van Amsterdam

    Lees meer

  • Ilona van Tuinen

    Ilona van Tuinen

    Lees meer

  • Ingmar Heytze

    Ingmar Heytze

    Lees meer

  • Ingmar Heytze

    Ingmar Heytze

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Instrumententuin

    Instrumententuin

    Lees meer

  • Jasper Blom Quartet ft. Bert Boris

    Jasper Blom Quartet ft. Bert Boris

    Lees meer

  • jongNBE

    jongNBE

    Lees meer

  • Judith van Wanroij, Barbara Kozelj & Thomas Beijer

    Judith van Wanroij, Barbara Kozelj & Thomas Beijer

    Lees meer

  • Julien Libeer

    Julien Libeer

    Lees meer

  • Kaja Draksler Octet

    Kaja Draksler Octet

    Lees meer

  • Keiko Shichijo

    Keiko Shichijo

    Lees meer

  • Laura van der Heijden & Jâms Coleman

    Laura van der Heijden & Jâms Coleman

    Lees meer

  • LeineRoebana

    LeineRoebana

    Lees meer

  • LeineRoebana

    LeineRoebana

    Lees meer

  • LeineRoebana

    LeineRoebana

    Lees meer

  • Lidy Blijdorp & Rosanne Philippens

    Lidy Blijdorp & Rosanne Philippens

    Lees meer

  • Mahsa Vahdat

    Mahsa Vahdat

    Lees meer

  • Maria Barnas

    Maria Barnas

    Lees meer

  • Maria Barnas

    Maria Barnas

    Lees meer

  • Marinierskapel der Koninklijke Marine

    Marinierskapel der Koninklijke Marine

    Lees meer

  • Maya Fridman, Arezoo Rezvani & Farid Sheek

    Maya Fridman, Arezoo Rezvani & Farid Sheek

    Lees meer

  • Mohammad Reza Mortazavi

    Mohammad Reza Mortazavi

    Lees meer

  • Monica Germino & Floriaan Ganzevoort

    Monica Germino & Floriaan Ganzevoort

    Lees meer

  • Music Masters on Air

    Music Masters on Air

    Lees meer

  • Nachtgeluiden

    Nachtgeluiden

    Lees meer

  • Nadar Ensemble

    Nadar Ensemble

    Lees meer

  • Nadar Ensemble

    Nadar Ensemble

    Lees meer

  • Nadar Ensemble

    Nadar Ensemble

    Lees meer

  • NES

    NES

    Lees meer

  • Nieuw Amsterdam Klarinet Kwartet

    Nieuw Amsterdam Klarinet Kwartet

    Lees meer

  • NYX

    NYX

    Lees meer

  • Olga Vocal Ensemble

    Olga Vocal Ensemble

    Lees meer

  • Pavel Kolesnikov

    Pavel Kolesnikov

    Lees meer

  • Pavel Kolesnikov & Samson Tsoy

    Pavel Kolesnikov & Samson Tsoy

    Lees meer

  • Pelgrim Brass

    Pelgrim Brass

    Lees meer

  • Peter Gijsbertsen & Gilbert den Broeder

    Peter Gijsbertsen & Gilbert den Broeder

    Lees meer

  • Peter Moore & Robert Thompson

    Peter Moore & Robert Thompson

    Lees meer

  • Poppenkast

    Poppenkast

    Lees meer

  • Poppenkast

    Poppenkast

    Lees meer

  • Poppenkast

    Poppenkast

    Lees meer

  • Pynarello

    Pynarello

    Lees meer

  • Ralph van Raat

    Ralph van Raat

    Lees meer

  • Ramon van Engelenhoven

    Ramon van Engelenhoven

    Lees meer

  • Razen

    Razen

    Lees meer

  • Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren

    Lees meer

  • ROctet

    ROctet

    Lees meer

  • Romanza Trio

    Romanza Trio

    Lees meer

  • Rosa Ensemble & Hans Dagelet

    Rosa Ensemble & Hans Dagelet

    Lees meer

  • Saskia Stehouwer

    Saskia Stehouwer

    Lees meer

  • Saskia Stehouwer

    Saskia Stehouwer

    Lees meer

  • Shapes of Time

    Shapes of Time

    Lees meer

  • Slagwerk Den Haag

    Slagwerk Den Haag

    Lees meer

  • Sommerhus

    Sommerhus

    Lees meer

  • Sourakata Koite

    Sourakata Koite

    Lees meer

  • Sponte Sua

    Sponte Sua

    Lees meer

  • Stella Chiweshe

    Stella Chiweshe

    Lees meer

  • Switched

    Switched

    Lees meer

  • Tania Giannouli Trio

    Tania Giannouli Trio

    Lees meer

  • The Quartet NL

    The Quartet NL

    Lees meer

  • Thomas Dulfer

    Thomas Dulfer

    Lees meer

  • Thorwald Jørgensen

    Thorwald Jørgensen

    Lees meer

  • Tim Kliphuis Ensemble

    Tim Kliphuis Ensemble

    Lees meer

  • TOEAC & Geneviève Murphy

    TOEAC & Geneviève Murphy

    Lees meer

  • Toko Telo

    Toko Telo

    Lees meer

  • Tosca Opdam & Daria van den Bercken

    Tosca Opdam & Daria van den Bercken

    Lees meer

  • Trio Elogio

    Trio Elogio

    Lees meer

  • Trio Soldat

    Trio Soldat

    Lees meer

  • Under the Surface

    Under the Surface

    Lees meer

  • Vivianne Cheng

    Vivianne Cheng

    Lees meer

  • Wakker blijven! 5+

    Wakker blijven! 5+

    Lees meer

  • Wakker blijven! 5+

    Wakker blijven! 5+

    Lees meer

  • West-Balkan Sextet

    West-Balkan Sextet

    Lees meer

  • Willem Thies

    Willem Thies

    Lees meer

  • Willem Thies

    Willem Thies

    Lees meer

  • Wishful Singing

    Wishful Singing

    Lees meer

  • Wonderfeel Festival Orchestra

    Wonderfeel Festival Orchestra

    Lees meer

  • Wonderfeel Festival Orchestra

    Wonderfeel Festival Orchestra

    Lees meer

  • Yang Yang Cai

    Yang Yang Cai

    Lees meer

  • Yoga met het Nederlands Saxofoon Octet

    Yoga met het Nederlands Saxofoon Octet

    Lees meer