Contact

Stichting Wonderfeel

E-mail
info@wonderfeel.nl


Bezoekadres (kantoor)

Heuvellaan 33, 1217 JL Hilversum

Factuuradres

Heuvellaan 33
1217 JL Hilversum
(digitaal naar: invoice@wonderfeel.nl)
info@wonderfeel.nl
Programmasuggesties: pitch@wonderfeel.nl

T: 06-53834029 (bereikbaar op maandag t/m donderdag tussen 10.00 en 17.00 uur)

KvK: 32143925
BTW-nr.: 820230388B01
IBAN: NL03 ABNA0526445793

Tamar Brüggemann

Directie

Georges Mutsaerts

Directie

Shane Burmania

programmeur
White Label

Masa Spaan

programmeur
Ongehoord

Floris Kortie

co-programmeur
Weeshuis van de Hits

 

Loes Rusch

programmeur
De Schuur

Samme Raeymaekers

programmeur
Dans

Maria Barnas

programmeur
Dichter onder de Boom

Madeline Tellegen

uitvoerend producent

madeline@wonderfeel.nl

Naomi Mul

producent programma

naomi@wonderfeel.nl

Kayleigh Hagen

producent programma

kayleigh@wonderfeel.nl

Irene Doolaard

communicatie

irene@wonderfeel.nl

Vincent Martig

ticketing & accreditatie

vincent@wonderfeel.nl

Cees Martens

vrijwilligerscoördinator

cees@wonderfeel.nl

Bestuur

Mei Li Vos, voorzitter

Richard Aznar Webster, penningmeester

Bernd Damme, secretaris

Raad van Advies

Jacqueline Cramer, voormalig minister van VROM, hoogleraar duurzaam ondernemen aan de UU / Margot Scheltema, voorheen CFO Shell Nederland, diverse commissariaten bij o.a. Schiphol, Triodos, TNT / John Jaakke, voorzitter van de Eredivisie CV / Frans Vreeke, voormalig directeur TivoliVredenburg /  Marco Bunge, Bunge & Co / Juleke Boon, voormalig directeur Stichting Jumpstart Jr. / Saskia Coolen, blokfluitiste en creatief brein o.a. voor Camerata Trajectina / Sywert van Lienden, initiator G500, politiek commentator, voormalig voorzitter Entrée (jongerenvereniging Koninklijk Concertgebouw en Concertgebouworkest) / Elwin Stevelink, Managing Director & Co Founder Crowd Wave

credits

fotografie: Foppe Schut, Juri Hiensch / video: Studio Halfvol en Editie M