Archief

Een overzicht van alle voorgaande edities van Wonderfeel.

Wonderfeel 2017

Voorkant

Klik op de afbeelding voor het programmaboekje.

Wonderfeel Festival Orchestra & Van Baerle Trio / Masumi Nagasawa / Creative Performance Lab / Trio d'Encore / 9 X 13 / Quatuor Arod / NMF Jong talent / Windsor Consort / Iris van Nuland & Andrea Vasi / Ralph van Raat / New Trombone Collective / Saskia Coolen / Scordatura Ensemble: The Partch Project / Amstel Quartet & Pascal Meyer / Flessenpost: Erik Bosgraaf / Nawras Altaky / Nederlandse Bachvereniging / Flessenpost: Albert Edelman / Tomoko Mukaiyama & Frank van der Weij / Café des Chansons / Marcin Masecki / Lars&Lucy / Jörgen van Rijen / Jorinde Verweij / Nik Bärtsch / Nora Fischer /FUSE & Kinan Azmeh / With a blue dress on / Marieke de Bruijn & Tom Meijer / Maria Pedano / Tom Sanderman / Natania Hoffman & Zilvinas Brazauskas /  Bennewitz Quartet & Harry Imre Dijkstra / Reinier van Houdt / Shermaine Velasco / Adèle Charvet & Florian Caroubi / Tim Duerinck / Van Baerle Trio / Asko|Schönberg / Laetitia Gerards, Raoul Steffani & Ramon van Engelenhoven / Flessenpost: Marie Alejandra Castro Espejo / Saskia Coolen, Rainer Zipperling & Patrick Ayrton / Flessenpost: Dianne Verdonk / Christianne Stotijn & Joseph Breinl / Marcin Masecki / Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet / Chambertones Trio / Johannette Zomer & Fred Jacobs Cora Burggraaf / Nonclassical / Das große wunderfühlige Liederfest / Dana Zemtsov & Caspar Vos / Erik Bosgraaf, Theo Loevendie & Oene van Geel / BartolomeyBittmann / Jorinde Verweij / Pynarello o.l.v. Lonneke van Straalen / Joe Puglia / Heather Ware & Jakob Koranyi / Goeiemorgel met orgel / The Peärls Before Swïne Experience / De Deense Detective Rogier Telderman / Thomas Beijer / Celia García-García & Femke IJlstra / Raphael Vanoli / Jan Kortie / Flessenpost: Jan Pieter Koch /Flessenpost: Milfje Meulskens / Denis Pascal Ensemble Klang / Cello8ctet Amsterdam / Koch, Bertels & Bonny / Sophiko Simsive / Omar Mollo & Trio Escapada / DAAU / Peter Beets Trio & Stochelo Rosenberg / Hannes Minnaar / Busch Trio / Simone Lamsma / Meezingbende

Klik hier voor het blokkenschema.

 


 

Wonderfeel 2016

WF Flyer 2016

Klik op de afbeelding voor het programmaboekje.

FUSE / Tin Men & the Telephone / Wonderfeel Festival Orchestra o.l.v. Johannes Leertouwer / Aidan Mikdad / Judith van Wanroij, André Morsch & David Bollen / Club Classique / Cello8ctet Amsterdam / Daan Kortekaas & Anne Veinberg / Sergey Malov / 7090 / Diamanda Dramm & Helena Basilova / Temko / Kluster 5 / De Meezingbende /  Merlijn Kerkhof / Remy van Kesteren / Philipp Mathmann & Vanessa Heinisch / Rosanne van Sandwijk / Matteo Mijderwijk / Aart Strootman & Bram Stadhouders / 9 x 13 / Música Temprana / Tim Kliphuis & Thomas Baggerman Trio / Let the Music Speak / Ensemble Klang / Vincent van Amsterdam / Wiek Hijmans / Het Nationaal Muziekinstrumenten Fonds / Flessenpost: Nicholas Gebhardt / Knutselen met Jorinde Verweij / Dansage / Capella Amsterdam o.l.v. Daniël Reuss / Spark / Cello8ctet Amsterdam / Maarten Vos / Laika Into Orbit / Le Miroir de Musique / Maarten Ornstein & Ensemble / Merlijn Twaalfhoven & Band / Ragazze kwartet / Kapok / Kluster 5 / James Oesi / DJ's Mengel & Berg en DJ Fant de Kanter / Slagwerk Den Haag / Haanstra & Van Geel / Haytham Safia Qu4rtet / Pianotrio Kolesnikov, Gatto & Grimm / Haytham Safia / Anna Meredith / Maarten Beirens / Een dag met Bach / PERFoRaToR / Duo Bilitis & Soetkin Demey / Jorinde Verweij / Abdel Rahman El Bacha // Quatuor Zaïde / New Cool Collective / Rosanne Philippens / Noa Wildschut / Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix /Jozef van Wissem / Philipp Mathmann & Il Giratempo / Oscar Verhaar / Trio Valkuil / Pavel Kolesnikov / Yuri van Nieuwkerk / Gabriel Prokofiev / Project Wildeman / The Thomas Bergeron Ensemble / Ramon van Engelenhoven / Daria van den Bercken / Micheline van Hautem en Brel & Brass Orchestra

Klik hier voor het blokkenschema.

 


 

Wonderfeel 2015

 

WF Flyer 2015

Klik op de afbeelding voor het programmaboekje.

7090 / Aart Strootman / Berlage Saxophone Quartet / Classical Karaoke / ClubMediéval / Cordevento / Daria van den Bercken / De muziekbonbon / Drijvende Diva / Dudok Kwartet / Duo AttemaHaring / Duo di Follia / Encantar / Fischer, Ryan, Strootman & Six / FUSE / Gerard Bouwhuis & Heleen Hulst / Hannes Minnaar / Hauschka / Isabelle van Keulen en Hannes Minnaar / Ivo Janssen / Jeroen van Veen / Judith van Wanroij en André Morsch / Justus Grimm / Kapok / Karin Strobos en Martijn Cornet / Kaspar Kröner / Katona Twins / Laia Falcón / LUDWIG / Lunatree / Maarten Vos / Machinefabriek / Marco Beasly / Martin Fondse en Jeroen van Vliet / Micheline van Hautem / Nederlands Kamerkoor / Nederlandse Reisopera / Nino Gevtadze / Het Nationaal Muziekindstrumenten Fonds / Odd Pearls / Peter Beets Trio / Ragazze Kwartet / Reinbert de Leeuw / Remy van Kesteren & Ramon Lormans / Ricciotti Ensemble / Roelofs, Baas & Van der Feen / Rogério Bicudo & Michael Moore / Rosa Ensemble / Rosanne Philippens / Stargaze / Saskia Lankhoorn / Sax & Stix + Toeac / Scholtes & Janssens / Under her skirt

Klik hier voor het blokkenschema.